HABERLER

DÖVİZ

Alış Satış
dolar USD 8.53 TL 8.54 TL
dolar EURO 10.3 TL 10.3 TL

İLETİŞİM

İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi (İTOSB) 2 no'lu Cadde No:1 34959 TepeörenTuzla / İSTANBUL

ZİYARETÇİLER

  • 1 kişi
  • 241 kişi
  • 501,979 kişi

HAKKIMIZDA

Kompozit Sınır Elemanı,

Sınır Elemanı, 

Kompozit Malzemeler;

Kompozit malzemeler, birbirinden farklı özellikler gösteren iki veya daha fazla malzemenin bir araya getirilmesi ile oluşturulurlar.

Bu değişik malzemeler kompozite yüksek mukavemet, tasarım esnekliği gibi üstün ve benzersiz özellikler kazandırır. Genel olarak ise kompozit malzeme denildiğinde elyaf ile güçlendirilmiş plastik malzemeler anlaşılmaktadır.

Kompozit ürünler Camelyaf takviyeli Doymamış Polyesterden (CTP) oluşan Kompozit Hamuru ile üretilir. Bu hamurdan yüksek teknik özellikler gösteren termoset ürünler elde edilir. Termoset plastikler ilk hazırlanma aşamalarında sıvıdırlar. Isıtıldıklarında ise katılaşıp sert, bükülmez ve katı bir forma kavuşurlar. Bu üretim prosesi geri dönüşü olmayan bir işlemdir. Bu yüzden termoset plastikler yüksek sıcaklıklarda deforme olmazlar, aşınmaya ve diğer zorlu çevre şartlarına karşı dayanıklıdırlar. Aynı zamanda kimyasal ve biyolojik çevre kirliliği yaratmazlar.

Kompozit endüstrisi önemli gelişmeler göstermekte, daha fazla ürün yüksek dayanım, sağlamlık ve kullanım ömrü nedeniyle kompozit malzemeden üretilmektedir.

Yapı ve altyapı ürünleri, şehir mobilyaları, otomotiv ve denizcilik gibi sektörlerde binlerce ürün artık kompozit malzemeden üretilmektedir.


Tüm mantar bariyer,sınır elemanları ve Kompozit Sınır elemanları, kompozit Ürünleri ve ekipmanları  İTOSB organize sanayi bölgesindeki TUZLA fabrikamızda üretmekteyiz.

SİBERTEK A.Ş Firmamız KÖSEDAĞ A.Ş grup Şirketidir.

Hazır Web Sitesi | Çizgi Web Tasarım